Обірвалося життя відомого ведучого та журналіста, йому було всього 34 роки:

Захищаючи Україну, загинув відомий херсонський журналіст, ведучий та режисер, у нього залишилися дружина і двоє маленьких синів.
Про це повідомила Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення в Facebook.

На фронті загинув херсонський журналіст і режисер Антон Коломієць, який після початку повномасштабної війни став на захист Батьківщини, вступивши до лав ЗСУ. Йому було всього 34 роки.

«Пишаюся тобою і нашим знайомством! На жаль, герої теж вмирають…Антон був одним із них, він став на захист нашої країни, нашої Херсонщини, де його добре знали і любили, бо без його прогнозів погоди 6 років поспіль, з дому не виходив жоден херсонець, без його традиційного “І хай все у вас буде добре” не починався новий день. Ефіри з ним були “заряджені на позитив”, усмішка не ховалася з обличчя ні його, ні ведучих, ні гостей. Антон завжди був з Україною в серці, з гордістю носив вишиванки, співав українські пісні, цінував все НАШЕ. За мир в Україні він і загинув…», – написала його колега Олена Юдіна.

Антон Коломієць здобув фах режисера телебачення в Херсонському державному університеті. Він працював на телеканалі «Скіфія», що згодом став херсонською філією Суспільного. 6 років поспіль вів прогноз погоди на телеканалі, щоранку обдаровуючи херсонців добрим настроєм. Був також режисером прямих ефірів. Антон Коломієць раніше працював і на інших херсонських телеканалах

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинули. Це така пі***… Просто» (ТЕКСТ 18+)

“У нього залишилися дружина і двоє маленьких синів. Сумуємо з родиною, друзями і колегами Антона. Ця болісна втрата залишиться у пам’яті і серцях всіх, хто знав і любив Героя”, — додали в Нацраді.

Битва за Бахмут: «Майже всі, кого я знав, загинули. Це така пі***… Просто» (ТЕКСТ 18+)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *