Для українців готують новий податок: доведеться платити за зняття грошей у банкоматі, подробиці

В Україні хочуть вести додатковий податок на зняття готівки, що відомо про нову концепцію.

В Україні обговорюється оновлена ​​концепція податкової реформи, яка передбачає суттєве обмеження для готівкових операцій із грошима. За інформацією ЗМІ, концепція “10-10-10” передбачатиме запровадження додаткового податку на зняття готівки, передає УП.

Як виявилося, автори документа поставили за мету “боротьбу з тіньовою економікою та схемами щодо ухилення від оподаткування”. Тому на думку законотворців оподаткування готівки має підвищити вартість пакунків із ПДВ, виплати зарплат у конвертах, тіньового працевлаштування та більшості інших схем.
гроші, гривня
В українських ЗМІ з’явилася інформація про те, як працюватиме нова система. Наприклад: при знятті, наприклад, 100 гривень у банкоматі або в касі банку з рахунку людини списуватимуться 10 гривень та податок. Зазначається, що ця ідея ще обговорюється, тому остаточний розмір ставки поки що невідомий.

Проте майже напевно у податковій реформі будуть інші обмеження на розрахунки готівкою. Серед них – заборона на зняття готівки юридичними особами та заборона продажу за готівку підакцизної продукції.

Важливо уточнити, що всі обмеження та новий податок на готівку автори документа пропонують запровадити лише тоді, коли в Україні стабілізується ситуація з безготівковими розрахунками, зокрема внаслідок тривалих блекаутів та відсутності стабільного зв’язку.
ПриватБанк, банкомат, гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *