Вчинок сколихнув світ! Прямо в Британії: неймовірна новина – Україна аплодує. Це змінить усе!

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак подякував державним службовцям, які працювали у святкові дні, несподіваними різдвяними дзвінками. Він зателефонував дипломатам, військовослужбовцям, працівникам дитячих закладів тощо. 

Зокрема, Сунак зателефонував в Україну. Вітати держслужбовців йому допомагали заступник міністра закордонних справ Великої Британії сер Філіп Бартон та Перший морський лорд адмірал Бен Кі.  З нагоди різдва Сунак здійснив несподівані дзвінки до дипломатів у Пакистані, Сомалі та Україні. Також прем’єр зателефонував на корабель Королівського флоту, що перебуває в Антарктиці.

“Незалежно від того, де ви працюєте на це Різдво – в Могадішо чи Мілтон-Кінсі, я хочу, щоб ви знали, що я особисто вдячний за вашу жертву. Цей рік був надзвичайним з багатьох причин, але, перш за все, це був рік, коли справжній дух і стійкість Сполученого Королівства були продемонстровані, починаючи від підтримки, наданої нашим українським друзям, і закінчуючи роботою, яка проводиться для забезпечення того, щоб необхідна допомога досягла найбільш вразливих верств населення за кордоном, – заявив глава британського уряду.

Він додав, що вражений самовідданістю британських волонтерів, державних службовців та працівників інших служб, які працювали на Різдво. Сунак зателефонував Світлані Яворській, яка протягом року працювала в посольстві Великої Британії в Україні – спершу з Києва, а після вторгнення – з Варшави. Зараз посольство функціонує зі Львова.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *