Цей день настав! ЗСУ прорвалися – прямо на Донбасі: добили всіх! Після Лиману, пішли вперед!

Станом на вечір 1 жовтня українські війська взяли під контроль Лиман Донецької області. ЗСУ фактично добивають залишки російського угруповання.

Про це радник Офісу президента Олексій Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером, юристом Марком Фейгіним.

“Російські джерела повідомили про те, що Лиман вийшов зі складу Російської Федерації пришвидшено, пробувши там аж 12 годин. І ці ж злі язики – не ми, не я – стверджують, що там почався пришвидшений вихід інших населених пунктів зі складу РФ як у Харківській, так і в Луганській та Донецькій областях одночасно. От, кажуть – Діброва або Кузьміне. У Зарічному і Торському – незрозуміло, дехто каже, що вже бої йдуть”, – розповів Арестович.

За його даними, за Лиман тривають бої, проте наразі там вже знищені або добиваються до 5 батальйонів російської армії. Частина ворогів потрапили в полон.

“Президент підтвердив український прапор у Лимані, хоча там бої йдуть. Ну, зрозуміло, їх там добивають зараз. За уточненою чисельністю, там близько п’яти батальйонів лягли або добиваються. Там багато знищених противників по дорогах валяються. Тобто противник частково знищений, частково знищується, частково потрапив у полон. Але, до речі, багато встигли піти пішки лісами. Вони залишили дуже багато військової техніки”, – описав ситуацію в Лимані радник ОП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *