Гори смертників! Реальні втрати РФ: Путіну вже доповіли – таємний лист в Кремль, переможемо!

Вранці в суботу, 1 жовтня, диктатору РФ Володимиру Путіну надали нові дані про втрати російської армії, силовиків та ПВК в Україні. І цифри разюче відрізняються від тих, що були озвучені міністром оборони РФ російському суспільству.

Ці дані оприлюднив російський анонімний впливовий Telegram-канал “Генерал СВР”, посилаючись на високопоставлені джерела. 

Згідно з опублікованими даними, загальні втрати окупантів за 7 місяців війни вже перевищили 86 тисяч убитими та зниклими безвісти. З них 62984 – це особовий склад Збройних сил РФ, ще 18246 – це найманці різних російських ПВК, а 4821 – силовики Росгвардії.

Примітно, що міністр оборони РФ Сергій Шойгу 21 вересня в день оголошення в Росії мобілізації заявив, що у війні з Україною було нібито ліквідовано менше 6 тисяч російських військовослужбовців.

Цифра викликала великі сумніви навіть у російських пропагандистських каналів. Згідно з офіційним зведенням Генштабу ЗСУ на ранок 1 жовтня загальні бойові втрати російських окупантів уже  досягли 60 тисяч убитими. 

Щодня, у війні проти російської агресії, Україна втрачає близько 50 воїнів. З початку повномасштабного вторгнення росії, українських героїв загинуло в п’ять разів менше ніж окупантів, підтвердив президент України Володимир Зеленський.

У нас є оцінки втрат за добу, вони не є точними. Це близько 50 осіб на день. Але це не точні цифри, тому що ми не знаємо, скільки солдатів і цивільних осіб залишається на цій території. Загинуло в п’ять разів менше українських воїнів, ніж російських, – заявив президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *