Щ0йн0!… Бaйgeн дaв oбiцянky Уkpaїнi щoдo звiльнeння aнekcoвaнux pociєю mepumopiй…

Влада США відреагувала на оголошену Путіним анексію окупованих територій Донбасу, Херсонської та Запорізької областей.

Президент США Джо Байден, реагуючи на оголошену главою Кремля Володимиром Путіним анексію окупованих територій чотирьох українських областей, запевнив, що Вашингтон підтримає спроби України повернути ці землі, повідомляє прес-служба Білого дому.

Американський лідер зазначив, що Москва своїми діями порушує норми міжнародного права, зокрема Статут ООН.

Кроки російської сторони не мають жодної юридичної сили, США, як і раніше, поважатимуть міжнародно визнані кордони України, наголосив господар Білого дому.

Байден повідомив, що у відповідь на спробу Росією анексувати нові українські території США вводять чергові антиросійські санкції, які спричинять витрати для юридичних та фізичних осіб, які беруть участь у зазіханні на території України.

Обмежувальні заходи, зокрема, вводяться щодо заступника голови уряду РФ Олександра Новака, голови Центрального банку Ельвіри Набіулліної, членів сімей прем’єр-міністра Михайла Мішустіна та заступника голови Ради безпеки Дмитра Медведєва.

Санкції також торкнуться дружин та дочок міністра оборони Сергія Шойгу, мера Москви Сергія Собяніна та губернатора Санкт-Петербурга Олександра Беглова.

Наприкінці президент США пообіцяв згуртувати все міжнародне співтовариство з метою засудження дій Росії та притягнення її до відповідальності.

Американська сторона продовжить надавати Україні зброю та обладнання, необхідну їй для самооборони.

Діалог.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *