Прuзвaлu до лaв paдянськoї apмії”: на Харківщині взялu в noлoн мoбiлiзoвaнoго, який встиг “noвoювати” три дні. Відео

На Харківщині у лісі поблизу Куп’янська бійці 92-ї бригади взяли в полон переляканого першого “чмобіка” (частково мобілізованого). За словами росіянина, він перебував на службі всього три дні та був мобілізований із Ростовської області РФ.

Про це повідомили у соціальних мережах та опублікували відповідні кадри “покаяння мобіка”.

Полонений військовослужбовець 2-ї Таманської дивізії, яка вважається однією з найкращих у Росії, з переляку забув, до якої армії призивався, заявивши, що до радянської. Він сказав на камеру, що приїхав в Україну “вбивати націоналістичні батальйони”.

“Я, Пашков Олексій, 1977 року народження, призваний московським військкоматом 21 вересня 2022 року до лав радянської армії. ой, російської армії… Прибув до міста Куп’янськ вбивати націоналістичні батальйони. Коли я сюди потрапив, зрозумів, що ніяких батальйонів тут нема. Тут звичайні мешканці – літні люди, жінки та діти. Я прошу таких виродків, як я, сюди не приїжджати. Я щиро каюся, що так вчинив”, – говорить “чмобік” на камеру.

Полонений розповів, що його командири просто кинули разом з іншими бійцями, а самі втекли, рятуючи свою шкуру. Каже, що намагався повернутися до Росії, але заблукав та потрапив у полон.

Росіянин закликав своїх краян не йти в російську армію, якщо хочуть жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *