Блінкен: Україна може застосовувати західну зброю для повернення захоплених Росією територій

Державний секретар США Ентоні Блінкен сказав, що Україна може застосовувати зброю, яку вона отримала від Сполучених Штатів, для того, аби повернути свої території, захоплені російськими військами. Наша країна має на це повне право.

Про це повідомляє CNN. Блінкен підкреслив, що йдеться про повернення всіх українських територій, зокрема тих, які має намір анексувати РФ.

“Я також чітко сказав, що Україна має абсолютне право захищати себе на всій своїй території, включно з тим, щоб повернути територію, яка була тим чи іншим способом незаконно захоплена Росією”, – наголосив держсекретар.

Блінкен ще раз підкреслив, що США не визнають анексію чотирьох регіонів України – Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей – за результатами фейкових “референдумів” про приєднання до РФ.

“Оскільки на території, яка анексується росіянами, немає жодних змін ні для нас, ні для українців, українці продовжуватимуть робити те, що їм потрібно, щоб повернути землю, яку в них відібрали. Ми продовжуватимемо підтримувати їх у цих зусиллях”, – заявив Блінкен.

Він також запевнив, що США готові та накладуть на Росію додаткові серйозні та швидкі санкції за продовження анексії.

Нагадаємо: радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван сказав, що Штати продовжать надавати Україні військову допомогу. Мобілізація в Росії та фейкові референдуми Кремля на окупованих територіях не завадять постачанню озброєння нашій армії.

 OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *