Щодня понад 500 осіб! Колосальні втрати Росії: жодна мобілізація не допоможе. Україна за крок до перемоги!

Радник глави Офісу президента та член переговорної групи Михайло Подоляк очікує від партнерів зброю, аби Україна могла вбивати до півтори тисячі росіян щодня.

“Щодня РФ втрачає вбитими 510-530 осіб. Це свідчить про надзвичайно високу інтенсивність боїв і мотивацію українських військових. Щоб подвоїти/потроїти для РФ кількість безповоротних втрат, необхідно різко збільшити обсяг постачання снарядів до важких і далекобійних артилерійських систем”.

Як пише Українська Правда, раніше Подоляк повідомляв про свідчення щодо прихованої мобілізації в рф. З першого квітня по всій території РФ розпочнеться мобілізація за програмою «БАРС-2021» (Боевой Армейский Резерв Страны). Щоб приховати заходи з масової мобілізації, її проводитимуть одночасно з плановим призовом на строкову службу.

“Це стане прикриттям великої кількості мобілізованих, що прибуватимуть до воєнкоматів”, – повідомляють в ГУР.

Ці резервісти в подальшому направлятимуться для поповнення підрозділів окупаційних військ в районах бойових дій на території України.

Одночасно за допомогою програми «БАРС» приховують залучення до бойових дій російських ув’язнених. Зокрема, близько 100 злочинців, утримуваних у колонії «Чернокозово» (Чеченська республіка), вже готуються до відправки до України. Всі вони засуджені за важкими кримінальними статтями (грабіж, вбивства, розповсюдження наркотиків). Засудженим, які отримали строки за політичними статтями (екстремізм, тероризм), подібні угоди не пропонуються.

Тим хто погодився обіцяна повна амністія в разі повернення живим після участі у бойових діях. Прикметно, що таким «мобілізованим» не дозволяють бачитися з рідними та взагалі інформувати їх про свою участь у війні в Україні.

Проте, незважаючи на всі зусилля кремля, їхні плани та наміри жодним чином не реалізуються. Зокрема, Зеленський вважає, що ворог намагаються взяти Україну кількістю, але цього не вийде.  Президент наголосив, що хоча українська армія має надзвичайні успіхи, не можна зменшувати “енергію спротиву”, потрібно працювати на оборону разом. За його словами, “це вітчизняна війна, це народна війна, це війна за нашу незалежність” – і не просто держави, а всього українського.Популярне зараз:​Первый технический дефолт в России среди компаний: “Северсталь” стала точкой отсчета

“Наші Збройні Сили роблять усе, щоб позбавити ворога будь-якого бажання продовжувати війну проти України. Втрати російських військ колосальні”, – наголосив президент.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *