Найближчий родич Ванги розсекретив її сумне пророцтво на 2022-й, як тільки закінчиться пандемія: “Нашу землю відразу заллє і змиє…”

Болгарська ясновидиця Ванга залишила людству лякаюче передбачення на 2022 рік

Кум легендарної провісниці Сергій Косторний передав її слова про прийдешні події в програмі «На самом деле». Він заявив, що наступного року весь світ здригнеться від нових випробувань, але будуть і позитивні моменти.

Як стверджує Сергій Косторний, 2022 рік принесе природні катаклізми з масштабними руйнуваннями. Разом зі стихією до людей повинна прийти небезпечна хвороба.

“Біда прийде з великою водою. На початку літа узбережжя Америки і ряд країн, близьких до морів, піддадуться жахливим зливам, заллє і Змиє все, що можна”, – видав кум Ванги. – “Зливи принесуть з собою якусь заразу”.

У той же час, не варто побоюватися нової світової війни, 2022 рік обмежиться регіональними конфліктами, які розгорнуться далеко від України. Сергій Косторний підкреслив, що нещастя принесе саме вода:

“Ванга говорила: “Вода — біда, випадуть криваві дощі”. Можливі локальні війни в країнах Латинської Америки, але глобальних не буде”.

Ванга

Передбачила ясновидиця і завершення пандемії в 2022 році, згідно з прогнозом Китайський вірус відступить найближчої весни. Косторний зміг назвати ключову дату, після якої захворюваність повинна різко піти на спад. Крім того, повинні придумати ефективний засіб проти раку.

“З 22 грудня по 20 березня — період позачасовий, на думку Ванги. Тому що діють залишки високосного року”, – підкреслив Сергій. – “До березня будуть відбуватися негативні речі, а ось 20-го — день початку астрологічного року, почнуться приємні перетворення”.

Ванга також говорила про народження двох осіб, які зможуть змінити світ в кращу сторону, вони повинні з’явитися на світ “після дзеркального року”, тобто вже в 2022-му.Кум підкреслив, що ясновидиця розповіла про це в стані трансу, тому її передбачення можуть бути неточні.

Про те, що ясновидиця пророкувала на 2022 рік, розповідає видання LADBible.

Стихійні лиха

Ванга неодноразово передбачала зміни клімату. 2022 року, згідно з її прогнозами, частина Азії та Австралія постраждають від потужних повеней.

Новий смертельний вірус

Згідно з одним з пророцтв Ванги, 2022 року вчені знайдуть у Сибіру смертельний вірус, який зараз перебуває в замороженому стані.

Враховуючи той факт, що 2014 року було повернено до життя стародавній вірус після 30 тисяч років перебування у вічній мерзлоті Сибіру, пророцтво Ванги здається цілком здійсненним.

Криза питної води

Оскільки чисельність людей на планеті наближається до 8 мільярдів, нестача води стає дедалі актуальнішою проблемою. Так, за даними ВВС, вже сьогодні два мільярди людей не мають доступу до чистої питної води.

Тому можна сказати, що прогноз Ванги про те, що 2022 року багато міст і селищ світу можуть постраждати від дефіциту води, є трохи запізнілим.

Нашестя сарани

Великі зграї сарани вже вразили врожай на значній частині територій Індії та Пакистану 2020 року, коли світ охопила пандемію коронавірусу. Чи повториться цей катаклізм 2022 року, покаже час.

Поглинання віртуальною реальністю

Ванга передбачала, що 2022 року зросте кількість людей із залежністю від своїх гаджетів. Хоча віртуальна реальність розвинулася останні кілька років, на думку провидиці, саме зараз вона проявить свою реальну дію. Ймовірно, вона мала на увазі загрозу переплутати фантазію з реальністю, що може мати небезпечні наслідки.

Напад інопланетян

Провидиця стверджувала, що інопланетна цивілізація направить на Землю астероїд під назвою “Оумуамуа”, щоб знайти тут життя.

Ванга (Вангелія Гуштерова) – сліпа жінка з Болгарії, якій приписують дар ясновидіння. Вона засліпла у віці 12 років, коли потрапила під ураган і була знайдена із забитими піском очима. За своє життя вона зробила низку пророцтв, але жодне з них не підтверджено документально. Ванга померла в Софії 11 серпня 1996 року.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *