Українцям запропонували назавжди скасувати зимовий час і останній раз перевести стрілки: «Люди повертаються додому в темряві»

На сайті президента України з’явилася чергова петиція, і стосується вона цього разу переведення стрілок годинника на літній або зимовий час. Українець зажадав перейти на літній час назавжди.

Петиція з’явилася на сайті президента, і її автором став Жолудько Михайло Іванович. За добу його ініціатива набрала трохи більше 300 голосів.

У тексті він пише, що для того, щоб налагодити і психічне, і фізичне здоров’я українців, потрібно скасувати переведення стрілок годинника, і встановити назавжди літній час.
Петиція, фото: скріншот

Петиція, фото: скріншот

«У грудні о 16,30 год. на вулиці темно, люди повертаються з роботи по темряві. ЖД транспорт при перекладі стрілок годинника-стоїть година в дорозі, або наганяє час, або спізнюється! Відбувається стрес для організму людей і тварин(ВРХ). Для нашої економіки ніякої економії немає, тому що з 16 годин включається світло в будинках і квартирах, а це додаткова година навантаження для енергетики. Пропоную перевести навесні 2022 р. стрілки годинника на літній час і залишити другий часовий пояс постійно » — йдеться в тексті ініціативи.
Перехід на "зимовий" і "літній" час, скріншот: Youtube

Перехід на «зимовий» і «літній» час, скріншот: Youtube

Ще є три місяці для того, щоб набрати необхідну кількість підписів, і лише тоді президент України Володимир Зеленський буде зобов’язаний розглянути її.

Переведення годинника на літній час, pexels.com

Цього року стрілки годинника переведуться на годину вперед у неділю, 27 березня. У Верховній Раді неодноразово піднімали питання про те, щоб залишити в Україні один час, і не переводити стрілки постійно, однак, вони розглядали саме зимове, щоб залишити його назавжди. До цього питання повинні повернутися взимку, після новорічних канікул.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *