Горе сталося в родині ведучого Андрія Джеджули на Різдво: «Поцілуй матусю за мене…»

Як повідомляє Politeka.netАндрій Джеджула повідомив трагічну і сумну новину — його батько Володимир Володимирович помер у 78-річному віці. І сталося це горе в родині телеведучого в одне з найголовніших християнських свят, в Різдво.

«У День Народження Ісуса він закликав мого тата! Кажуть, що коли люди йдуть у великі свята, то вони відразу потрапляють в лоно Творця в його чертоги і обитель! Тепер я зовсім дорослий, я — сирота, мої мама і тато на небесах! Поцілуй матусю за мене всіх дорогих нам небожителів!»- написав Андрій.

Андрій розповів, що у його тата було слабке серце, а 13 років тому йому зробили шунтування. У березні в 2020 році у чоловіка був діагностований рак мозку. Андрій Джеджула зізнався, що приховував страшний діагноз від батька та інших людей.

За словами зірки, тоді лікарі говорили, що тато Джеджули не проживе і року. Втім, він протримався близько двох. Чоловік пішов з життя в результаті ускладнень, викликаних коронавірусом.

Присвятив Андрій Джеджула батькові кілька зворушливих рядків. 46-річний ведучий подякував татові за те, що з дитинства він вчив його бути мудрим і сильним чоловіком.

«Ти був турботливим татом і відмінним керівником! Ти завжди вчив не здаватися і все робити вчасно, ніколи тебе не забуду…»- згадує шоумен.

Також знаменитість поділився, що батько навчив його плавати, підтягуватися, віджиматися і записував його на всілякі секції та гуртки.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *