Водохресних морозів не бачити. Синоптики розповіли, якою буде погода на Водохреща-2022

Синоптики поділилися прогнозом погоди на Водохреща — 2022 році.

Багатьох любителів скупатися в цей день в ополонці цікавить, якою буде погода і чого від неї очікувати. Адже останні дні температура повітря взагалі була плюсова. Так от, за словами синоптиків, 19 січня в більшості регіонів видасться малохмарний день, але злегка морозний. Про це пише «Погодник».

Згідно з їхнім прогнозом, вдень температура повітря очікується в межах 0°С, а ось вночі можливе похолодання до -5°С.Температура води при цьому навряд чи перевищить 4 градуси. У зв’язку з цим, турбуватися ні про що, адже для водохресних купань такий показник є нормою.

Правда поки залишається під питанням, чи будуть вони проводитися в цьому році. Хоча для багатьох українців, купання в ополонці вважається хорошою традицією. Адже вода в ополонці в такий день вважається священною, здатною очищати душі і тіла, а також зцілювати від будь-яких хвороб.

До слова, Хрещення відноситься до числа найдавніших християнських свят. Відзначають його ще з часів апостолів. У цей день церква згадує важливу подію з життя Ісуса Христа.

Тепер що відносно в цілому погоди на січень. На цей місяць синоптики роблять неоднозначні прогнози. Але в одному вони схожі: сильних снігів і морозів чекати не варто, адже температурні гойдалки триватимуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *