Прийшла новина,яка збила з ніг! Шанувальники 0лега Винника в сль0зах… Тільки-що Сумна звістка приг0ломաила всіх..

Співак розповів, що сталосясьогодні,

Український співак Олег Винник повідомив шанувальникам неприємну звістку, через яку були скасовані його концерти, в мережі висловлюють надію на краще.

Вже кілька тижнів, як Олег Винник скасовує концерти по країні, повідомляє Politeka.net. Офіційна причина невідомо, в повідомленнях в Instagram співака лише йдеться про хворобу

Олег Винник

Так, в новому пості на сторінці артиста в Instagram також повідомили про скасування концертів у Палаці «Україна» 24 і 25 листопада. Виступи Олега Винника перенесли на весну наступного року.

“Ми до останнього робили все можливе, щоб наші зустрічі пройшли. Але, на жаль, на сьогоднішній день стан мого здоров’я не дозволяє вийти на сцену. Сподіваюся на Ваше розуміння і щиро вдячний за Вашу безмежну любов!”,- написав співакhttps://go.rcvlink.com/static/iframe.htm

У пості йдеться також, що квитки залишаться дійсними.

Люди в коментарях висловлювали надію на швидке одужання співака:

“Выздоравливайте швидше… Головне здоров’я, а все інше почекає…  Бережіть себе!  ️ “, “Швидкого одужання.  Ми почекаємо. До нової зустрічі.  ️  ️  ️ “, “Нехай Господь береже! А здоров’я міцніє! Нехай ніхто не хворіє!”.

Зазначимо, в програмі “Викриття” повідомили, що у Олега Винника ларингіт, який може призвести до втрати голосу.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *