Особлива молитва на Святвечір, яку сьогодні ввечері має прочитати кожен

У світі католики, протестанти та парафіяни більшості помісних православних церков відзначають 24 грудня Святвечір або Надвечір’я Різдва, а 25 грудня – Різдво. Зазначені дати встановлені за григоріанським календарем.

У Святвечір люди традиційно збираються у родинному колі для святкування, а у церквах проходять урочисті богослужіння.

Католики у Святвечір читають таку молитву:

“Вірю в єдиного Бога, Отця Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого Єдинородного, від Отця родженого перед всіма віками.

Бога від Бога, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас, людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком.

І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день згідно з Писанням, і вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця.

І в Духа Святого, Господа Животворного, що від Отця і Сина сходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. І в єдину, святу, вселенську й апостольську Церкву. Сповідую одне Хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *