Не стало знаменитого актора, фільми з яким обожнювали: «Блискуче талановитий, але недооцінений»

Про це передає Deadline.

В якості причини відходу артиста, який відзначився неабиякою безліччю ролей, названа нетривала хвороба, з якою Джек воював з мужністю.

«Це покоління британського телебачення було повно акторів, які були одночасно блискуче талановитими і постійно чомусь недооцінювалися-Джек Хедлі в ролі підполковника Престона був яскравим прикладом. Яка це була чудова, тепла, правдоподібна людина» — зазначила письменниця Берендіна Смедлі.

Народився в Лондоні під ім’ям Джек Хокінс, він змінив прізвище на початку своєї кар’єри, щоб уникнути плутанини з відомим британським актором з таким же прізвищем.

На початку 1960-х років зіграв у серіалі BBC «Світ Тіма Фрейзера». У тому ж десятилітті знявся у фільмах «Лоуренс Аравійський», «Червоний клинок», «Чаклунство» і «Таємниця кривавого острова».

У 1981 році на екрани вийшов фільм про Джеймса Бонда «Тільки для твоїх очей», в якому Хедлі зіграв археолога Тімоті Хевлока. Згодом він виконав головну роль у «Нью-Йоркському Різнику» (1982). Також знімався в проектах BBC, серед яких серіал «Діксон з Док Грін».

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *