“Більше не має сенсу це приховувати”: Андрій Данилко 15хв тому відверто зізнався про свою “невиліковну хворобу” Відео

Український актор Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, вже тривалий час має проблеми зі здоров’ям.

Про це він не раз говорив в інтерв’ю, а днями продюсер артиста Юрій Нікітін поділився, що ситуація більш серйозніша, ніж можна подумати. РосЗМІ одразу написали, що “Данилко невиліковно хворий”, що “у артиста важкий стан”.

Аби уникнути чуток та дурних заголовків, Андрій Данилко вперше розповів, що ж насправді відбувається з його здоров’ям. За словами представників артиста, у нього є певні проблеми зы здоровям. Наразі він налагоджує циркадні ритми.

“Насправді, напругженість була просто колосальна. Він мало спав, він дуже сильно нервував. У нього було нервове виснаження. Дуже складна ситуація була”, – зазначив Нікітін.

А ще продюсер не приховує, що Данилко тоді дуже втомився фізично.

“Це був найбільш гастрольований артист в СНД. Тобто, не було артиста, з ким би можна було порівняти Вєрку Сердючку! Це тури по 40, 50, 100 концертів! А в Нью-Йорку 8 концертів на одному майданчику. За один приїзд. Я не знаю, хто ще так працює. Ніхто! Відповідно, рано чи пізно Андрій мав втомитися”, – прокоментував продюсер.

Данилко сильно підірвав своє здоров’я та їздив на лікування за кордон. Він планував прощальний тур, однак останні концерти так і не відбулися. Сьогодні Нікітін каже, що виступи будуть і Сердючка зі сцени поки що не йде.

“Артист перебуває в такому тонусі, що, боюся, прощального туру не буде. Данилко останнім часом не говорить про те, що час прощатися з Сердючкою, а навпаки – пропонує ідеї і фонтанує ідеями, як її можна розвивати! Тур буде точно не прощальний!” – запевнив Нікітін.https://www.youtube.com/embed/RiDuw09L2zE

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *