«Де ж він знайшов таку …»: Дмитро Карпачов показав свою дружину. Тільки не падайте, побачивши її…справжнє опуд*ало…

Дмитра Карпачова називають одним з найбільш засекречених» телеведучих України. Про нього відомо лише те, що лежить на поверхні. Тобто його діяльність на телебаченні.

Навіть дата народження Карпачова невідома. Є лише рік – 1978-ий, і місяць – грудень. Народився Дмитро в Кіровограді. Про своє дитинство і юність не розповідає нічого. Хто по професії його батьки, які заняття та хобі мав телеведучий в ранні роки, історія теж мовчить.

Після закінчення школи Карпачов залишився в рідному місті, де поступив в університет. Вибрав для себе факультет маркетингу. Після отримання диплома Дмитро вирішив не ставити крапки у своїй освіті. Він поступив у Вищу школу соціології, яка створена при українській Академії наук. У ці роки В Карпачова остаточно сформувалося бачення своєї майбутньої професії. Він зрозумів, що найбільше йому цікава психологія.

Дмитрий-Карпачев

Тому молодий чоловік знову сідає на студентську лаву. На цей раз – інституту управління та економіки. Вибирає вузьку спеціалізацію – психологія і коучинг.

Телебачення

Телевізійна кар’єра і творча біографія Дмитра Карпачова стартували в 2009 році. До цього Дмитро працював психологом-консультантом в рідному місті і проводив тренінги. По всій видимості, ці заняття не приносили високих і стабільних заробітків. Тому, коли в 2009-му Карпачовій надійшла пропозиція від керівництва проекту «Шустер Live студія», молодий фахівець відразу ж погодився. Його запросили працювати психологом-модератором.

Як отримання першого досвіду роботи на телебаченні ця посада для Дмитра Карпачова виявилася корисною. Вона проклала стежку до тих висот, які незабаром молодий чоловік почав брати одну за одною.

Похожее изображение

З «Першого національного каналу» Дмитро перекочував на більш динамічний «СТБ». Це був правильний крок, тому що саме на «СТБ» Карпачов придбав популярність у глядачів. Дмитро і сьогодні залишається на цьому каналі.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *