Лайфхак! Українці знайшли «заміну» платним одноразовим пакетам у супермаркетах. За це ж платити не треба..

Лайфхак! Українці знайшли заміну платним одноразовим пакетам у супермаркетах! За це ж платити не треба? Щоб подивитися фото, прокрутіть до кінця. Українці по різному відреагували на побачене.

Олена Заярська: Зараз зменшиться в супермаркетах товарообіг… Подивимося: чи з’являться паперові, чи повернуться «безкоштовні» за дуже низькою ціною… Просто об»явити про плату — не працює, потрібна ціла низка постійних заходів на зміну менталітету та навичок громади, коли свідомо люди почнуть обирати екологічні варіанти…

Галина Бородиенко:Будь яке виробництво, чи то поліетилену, чи то паперу, чи будь якої іншої упаковки енергетично затратні і дуже забруднюють навколишнє середовище, бо використовують величезну кількість води, яка повертається в природу непридатна для використання. Так що виробництво паперу лише на наш погляд є екологічно безпечним, насправді є більш небезпечним, ніж пластик. Просто пластик потрібно захотіти перероблять.

Мирослава Магунь-Мороз: Тю, не проблема. В мене є пакет з пакетами. І не один🤣.

Anna Dyvnych: Наш народ, дуже люблю, бо він краще думає, чим Нелох и.🥰Все вихід знайде.

Myroslava Biharii: Цікаво, а є лайфхак як пояснити людям, що пластикові пакети — це не шутки і вони дуже шкодять навколишньому середовищу? Може поділитесь? А то так мало розумних лайфхаків!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *