Товари з Lidl вже в Україні! Німецький супермаркет освоює наш ринок ФОТО

Компанія ретельно стежить за всіма товарами та регулярно перевіряє торгові марки. Поки європейська мережа супермаркетів Lidl тільки збирається в Україну, в Мережі вже продають товари власних брендів німецького ритейлера. Ця продукція відома німецькою якістю, та приємною ціною.

«Сьогодні» зібрали товари основних непродовольчих брендів із Lidl.

Засоби для тіла Cien. Найчастіше українці дорого платять за засоби гігієни для догляду за тілом. Деякі шукають потрібний засіб і ніяк не можуть знайти. У німецьких супермаркетах пропонують торгову марку Cien, її товари коштують не дорого, але високоякісні. Компанія ретельно стежить за всіма товарами та регулярно перевіряє торгові марки. Cien проходить дерматологічні тестування, а при виробництві косметики суворо дотримується стандартів, встановлених Європейською комісією.

Бренд пропонує косметику не лише для жінок, а й для чоловіків. Ці товари є у всіх магазинах мережі та коштують, порівняно з іншими, не дорого.

Колекція Cien включає засоби по догляду за обличчям, волоссям і тілом для всіх віків і типів шкіри, у тому числі лінію Sensitive для особливо чутливої шкіри.

Бренди одягу Esmara, Livergy та Crivit
Ці бренди пропонують зручний одяг для всієї родини та на будь-який смак. Товар дерматологічно протестований та не містить шкідливих речовин.

Esmara пропонує жіночий одяг. Там сезонні сорочки, светри, джинси, куртки та аксесуари. Є спортивна лінійка, також, для вагітних. А пізніше, для молодих мам, пропонують і спеціальний одяг, у якому зручно годувати дитину.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *