Блогера Олександра Заліска забрала швидка, впав без свідомості, друзі і близькі просять українців зупинитьсь і не цькyвати його

Український блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові. Саме у цій будівлі він святкував скандальне БДСМ-свято у День пам’яті жертв Голодомору. Через кілька годин його госпіталізувала карета швидкої допомоги.

Джерело:інстаграм блогера ЛесикаПро виклик медичної допомоги та госпіталізацію повідомив в мережі друг Заліска – Лесик. Він опублікував фото та відео, де блогеру надають першу допомогу, поки той лежить на дивані. “Сашу госпіталізували… Прошу вас, припиніть. Молю!!! С*кааа”, – емоційно підписав допис блогер Лесик.Відео з карети швидкої допомоги дивіться праворуч:

У відеоролику можна побачити, як автомобіль швидко їде дорогою до лікарні. Лесик в інстаграм-сторіз написав, що причиною виклику медиків стала втрата свідомості Заліска.

Саша 2 рази втрати свідомість, тиск скаче від 160 до 190. Розлад, нервовий зрив,
– написав блогер.

Лесик прокоментував стан здоров’я Заліска / Фото з інстаграм-сторіз

Реакція друзів

На госпіталізацію свого друга вже відреагували його колеги – Олександр Куровський та Олександра Пустовіт. Вони благають людей перестати писати їм погані повідомлення.

Олександр КуровськийОлександр Куровський про госпіталізацію друга / Фото з інстаграм-сторіз

Олександра пустовітРеакція Олександри Пустовіт / Фото з інстаграм-сторіз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *