У вас мурашки пробіжать по шкірі коли ви побачите що це за фото

-кисиніжка є одним із найбільш відмінних павуків. +

Їхні круглі тіла та довгі, тонкі ноги дозволяють нам легко їх помітити, і ми всі напевно бачили, як вони висять на балках… подекуди буквально!

Однак щодо цього поширеного виду павука існує багато помилок. Ми не багато не знаємо про павуків-косиніжок, але ці 15 фактів можуть повністю змінити Ваше уявлення про цих комах!

Вони не зовсім павуки

2_result

Це правда! Павуки-косиніжки швидше відносяться до сімейства скорпіонів, ніж до сімейства павукоподібних. Вони мають тільки одну пару очей, вони не виробляють шовку, і вони мають злите тіло замість “талії”, як у більшості павуків.

Вони не отруйні

3_result

Поширений міф говорить про те, що павуки-косиніжки дуже отруйні, але насправді у них немає ікол, і вони не можуть навіть випускати отруту. Щодо людей, то для нас вони абсолютно нешкідливі.

4_result

Вони існували поряд з нами протягом багатьох роківУ Шотландії вчені виявили скам’янілість павука, що добре збереглася і яка налічує не менше 400 мільйонів років.

Тобто, вони існували за 200 мільйонів років до того, як з’явилися динозаври!

они можуть бути відомі Вам під іншим ім’ям

5_result

“Павуки-косиніжки” часто зустрічаються в Північній Америці, але цей різновид павукообразних зустрічається і в інших частинах світу, вони мають різні характерні риси, тому можуть зустрічатися під іншими назвами.Такі терміни, як “сінокосці” або “павуки-пастухи” відносяться до павуків-косиніжок, а їхня наукова назва – “Сінокосці”.

Вони зустрічаються всюди у світі

6_result

Павуки-косиніжки живуть на всіх континентах, окрім Антарктиди. Вони найчастіше зустрічаються у вологих місцях, наприклад під камінням, усередині печери, навколо опалого листя.

7_result

Вони зустрічаються в різних формах.Існує більше 10 000 різновидів цього павука, і вчені постійно знаходять нові і нові види. Це все тому, що вони подорожують не зовсім вірним способом, і коли їхня подорож переривається географічними розривами, такими як нова річка чи гора, популяції відокремлюються та стають новим видом.

Це також пояснює, чому деякі різні види павуків-косиніжок так відрізняються від інших.

Вони живуть зграями

8_result

Досить часто групи павуків-косиніжок злипаються разом, проте, вчені досі не знають, чому. Можливо, що це захисна реакція проти хижаків, або таким чином вони підтримують вологість у сухому кліматі. Сподіваюся, вони всі вживаються, тому що…

Вони не часто виходять погуляти

9_result

Незважаючи на свої довгі ноги, ці павукоподібні не особливо люблять рухатися, і вони можуть провести більшу частину свого життя в невеликих тріщинах в тих самих місцях.

они завжди тримаються в чистоті

11_result

Багато видів доглядають за собою, зсунувши одну ногу через невеликі кліщі до рота. Це допомагає усунути паразитів з тіла.

Вони можуть жити дуже довго

12_result

Великі види павуків-косиніжок живуть до двох років, тоді як дрібні види доживають до семи. По суті це не так багато, але і не так погано!

13_result

Їхні ноги не виростають зновуВсупереч поширеній думці, довгі веретеноподібні кінцівки павуків-косиніжок не відростають після того, як вони досягнуть зрілості. Оскільки павукоподібні добровільно скидають свої ноги, щоб уникнути зустрічі з хижаками, або під час битв з іншими самцями, це означає, що багато дорослих особин мають лише шість чи сім ніг замість восьми.

Вчені досі не можуть зрозуміти, чи є ці павуки хижаками чи падальщиками.

14_result

Дослідники так і не змогли з’ясувати: павуки-косиніжки ловлять свою вечерю, або просто випадково натикаються на неї. Оскільки у них відсутні ікла та великі кліщі, здається, вони не можуть полювати… отже, швидше за все, вони харчуються тими крихтами, які були залишені до їхнього приходу.

Нам також невідомо, як ці павуки розмножуються

15_result

Деякі види павуків-косиніжок настільки малі, що майже неможливо довгий час за ними стежити, що робить їх шлюбний ритуал таємницею. Ми знаємо, що зачаття відбувається поза тілом павука: чоловіча особина готує сперму, яку передає жіночої особини. Що відбувається далі – залишається у Вашій уяві.

Деякі чоловічі особини дуже-дуже підлі!

16_result

Найчастіше у чоловічих особин цього виду павуків є довгі ноги з виростами на них, яких немає у самок. Однак є два види самців: ті, що відрізняються від жінок, і “підлі самці”, які настільки схожі, що вони можуть наблизитися до самок для парування, не конкуруючи з іншими самцями.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *