“Немає грошей – пoмри”! Відома українка зі сльозами на очах поскаржилася на лікарів (ФОТО)

Ілона Гвоздьова поскаржилася на українські лікарні та лікаря.
Українська танцівниця розповіла, що їй довелося зіткнутися з жахами медицини на собі та своїй дитині.
Ілона Гвоздьова поскаржилася на українські лікарні та лікаря.
Українська танцівниця розповіла, що їй довелося зіткнутися з жахами медицини на собі та своїй дитині.

Про це Гвоздьова розповіла на своїй сторінці в Instagram.
«Є гроші — живи. Немає грошей — помри. Приблизно таке жахливе становище зараз в нашій країні. Вчора я відчула на собі та своїй дитині всю нашу систему надання першої невідкладної допомоги й відчула себе перший раз в житті безпорадною в нашій країні!» — написала танцівниця.

Вона зазначила, що моторошно усвідомлювати, що всім наплювати, а здоров’я дітей знаходиться тільки в руках батьків і волі Божої.
Ілона Гвоздьова розповіла про жахи української медицини

«Рівень медичної освіти низький і наші фахівці у сфері медицини розлючені та незадоволені своїм життям, але при цьому все одно продовжують працювати й з важливим виглядом роблять свою «нелюбиму», «не гідну оплати» роботу», — додала Гвоздьова.
За словами артистки, фахівці зараз вміють тільки папірці перекладати, а не надавати кваліфіковану допомогу. Медсестри не вміють ставити катетери, а лікарі кричать на батьків: «матуся, куди ви дивилися, що дитину довели до такого стану».
«Страшно, що, якщо у тебе немає грошей, зв’язків і статусу — ти практично не людина і ти не заслуговуєш гідного ставлення, уваги та надання допомоги», — зазначила Гвоздьова.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *