Бурба – Зеленському: Ви догралися, я вже завтра буду змушений звернутися до суду, нехай суд поставить крапку у цьому питанні

Про це Бурба сказав 26 листопада в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”. Він також відповів на низку звинувачень з боку президента (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Так, ексглава ГУР МО має намір відзавтра звертатися до суду. Він наголосив, що не може ігнорувати слова Зеленського.

“Правоохоронні органи перевіряли мої дії на Майдані. Проведено більш як 20 допитів із 2014 року, жодних обвинувачень не висунуто”, – сказав Бурба.

Щодо держдачі в Конча-Заспі він зазначив, що справді у 2018 році проживав там разом із сім’єю. За словами Бурби, будівля на момент заселення була в аварійному стані.

“Мені довелося вкладати кошти, починаючи із паркану і закінчуючи будиночками для охорони. І це не 11 мільйонів. Я за власні гроші відремонтував. Коли мене вигнали з будівлі, вони (гроші) залишилися в державі”, – сказав ексглава ГУР, додавши, що всі кошти врахувало Держуправління справами.

Також він відкидає звинувачення у нібито торгівлі матеріалами та документами. “Щодня майже чотири роки, коли я був керівником військової розвідки, ми обмінювалися інформацією з іноземними партнерами. Вони довіряють, але перевіряють ще раз. Якби не було довіри, ми б не взаємодіяли”, – сказав він.

Окрім того, Бурба наголосив, що з коронавірусом його поєднує лише одне – те, що він вакцинований.

“Тому я буду змушений відзавтра звернутися до суду, нехай суд поставить крапку у цьому питанні”, – підсумував колишній глава ГУР.https://www.youtube.com/embed/TnDBmXGsXDc?start=6906

Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *