Прямо в ці хвилини: в центрі Києва натовп молодиків- неадекватів підбігає до перехожих і нападає на людей (відео)

У Києві група молодиків здійснила напад на відомий клуб на Подолі на Контрактовій площі, коли там відпочивали відвідувачі, розбила там вікна та ламала двері, після чого продовжила свій руйнівний “рейд” і в інші заклади.

Що відомо про інциденти, які відбуваються 26 листопада ввечері у центрі столиці, а також відео з місця подій – в нашому матеріалі нижче.

“Спочатку так звані “праві” рознесли “Хвильовий” (культовий клуб на столичному Подолі – ред.). Тепер, судячи зі всього, ідуть з “рейдом” на Нижньоюрківську (тут розташована велика кількість розважальних закладів, пабів і мистецьких просторів – ред.). Поліція бездіє і не реагує на виклики. Ми змушені тікати зі свого клубу, щоб нас не вбили”, – розповів у коментарі Styler учасник арт-об’єднання на Подолі.

За нашою інформацією, безчинства на вулицях Києва влаштовують агресивні молодики, більшість з яких є учасниками ТГ-спільноти “Катарсис”, яке називає себе “спілкою культурних консерваторів”.

Саме ці люди регулярно влаштовують подібні нальоти на локації Нижньоюрківської з наміром “запобігти розповсюдженню наркотиків”.

Прямо зараз: в центрі Києва натовп неадекватів нападає на людей (відео)

Напад на київський клуб “Хвильовий” ввечері 26 листопада (фото: скріншот instagram.com/stories/kiev2c)

При цьому хулігани руйнують приватну власність і залякують відвідувачів закладів.

Правоохоронці своєю чергою не реагують на безчинства. Принаймні, інформації про затримання хуліганів, які позиціонують себе “традиціоналістами”, немає.

При тому, що власники і відвідувачі київських клубів і арт-майданчиків, а також активісти неодноразово привертали увагу до таких злочинних “рейдів”.

Прямо зараз: в центрі Києва натовп неадекватів нападає на людей (відео)

На київський клуб “Хвильовий” напала група молодчиків 26 листопада (фото: скріншот instagram.com/stories/kiev2c)

Відео з “Хвильового”, де люди рятувалися від нападників, можна подивитися за цим посиланням.https://t.me/catars_is/7118?embed=1

Відео: напади у Києві на Подолі 26 листопада

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва на Подолі сталася масова бійка у закладі громадського харчування, де молоді люди влаштували бойовисько, а те, що відбувалося, потрапило на відео.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *