Ковід виявився сильнішим і не задлишив йому шансів: 15 хв назад помер ексмер Києва

Поmер колишній мер Києва, депутат Київської міської ради Олександр Омельченко. Останнім часом він хворів на кoрoнавiрус.

Про це повідомили OBOZREVATEL у Київській міській державній адміністрації. 83-річний Омельченко тривалий час лікувався в одній з лікарень столиці, його стан був важкий.

Зокрема, у політика був великий відсоток ураження легень.

Свої співчуття вже висловив у Telegram мер Києва Віталій Кличко. Він зазначив, що Сан Санич, як його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця.

“Ми були знайомі багато років… Колись він відвідував мої і брата поєдинки. Потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема, в управлінні столицею. Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію”, – підкреслив Кличко.

Омельченко Олександр народився 9 серпня 1938 року.

Герой України, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії в галузі архітектури, народний депутат сьомого скликання і депутат Київради чотирьох скликань, голова партії “Єдність”.

З 1996 по 2006 рік очолював Київську міську державну адміністрацію. З 1999 по 2006 роки обіймав посаду Київського міського голови.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *