“З того моменту минуло близько півроку”: курсант, який вижив у катастрофі Ан-26 під Чугуєвом, дорікнув Зеленському за невиконану обіцянку

В’ячеслав Золочевський, який єдиний вижив у катастрофі Ан-26 під Чугуєвому 2020 році, дорікнув президенту Володимиру Зеленському за невиконану обіцянку з приводу житла.

Відповідний пост курсант Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені Кожедуба опублікував у себе в Instagram передає НВ.

«Я — ваш виборець, В’ячеслав Золочевський, звертаюся за допомогою в отриманні житла, яке ви мені пообіцяли на зустрічі 26.09.2020 з моєю матір’ю, після Чугуївської авіакатастрофи. 29.04.2021 я звернувся до Харківської міської ради і на зустрічі мер пообіцяв зв’язатися зі мною наступного дня. З того моменту минуло близько півроку, і дзвінка так і не було», — розповів він.

За словами Золочевського, зараз він живе з матір’ю та братом в орендованій квартирі, у зв’язку з чим закликав Зеленського втрутитися у ситуацію та допомогти в отриманні житла.

Що відомо про катастрофу Ан-26.

Військовий літак Ан-26 Збройних сил України розбився ввечері 25 вересня 2020 року за два кілометри від військового аеропорту Чугуєва під час заходу на посадку.

На його борту перебували 27 осіб: офіцери та курсанти Харківського університету Повітряних сил, які виконували навчально-тренувальний політ.

Жертвами катастрофи стали 26 осіб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *