Лариса Доліна страждає через заборону в’їзду в рідну Одесу: “Там могили моїх мами і бабусі”

Співачка не в’їзна на територію України, через що вона сильно страждає.Илья АлексеевРедактор новинвчора, 23:00.

Лариса Доліна розповіла про те, як сумує про свою рідну Одесу. Про це вона повідомила в інтерв’ю журналісту Катерині Гордєєвій.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

На ютуб-каналі “Скажи Гордєєвій” знаменитість, яка є корінною одеситкою, повідомила, що не очікувала, що їй заборонять в’їзд після поїздки в Крим. Вона зазначила, що це викликає засмучення.

” я не можу потрапити в своє місто, в Одесу. Я не можу потрапити на кладовище, де поховані мої мама, тато і бабусі. Одеса мене завжди підживлювала. Це не просто рідне і улюблене місто, це моя душа. Я зараз наполовину живу без душі”, – зізналася вона.

Також вона розповіла про своє бідне дитинство в цьому регіоні. Лариса Доліна зазначила, що жили вони дуже бідно в підвальному приміщенні.

Скрін, Instagram Долина
Скрін, Instagram Долина

Майбутня співачка заробила там хронічний бронхіт і перехворіла в дитинстві кашлюком. Проте про це місто у неї теплі спогади.

Нагадаємо, одруженого Володимира Остапчука підловили на “злочині”: “перемогло бажання”. Ведучий шоу” Маска ” Володимир Остапчук несподівано став зухвалим злочинцем, неабияк здивувавши публіку своєю незвичайною поведінкою

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *