“Якщо зробите цю помилку, штам “Дельта” миттєво відправить вас у реанімацію”: лікар застеріг про таємницю вірусу

Штам “Дельта” заполонив Україну. Медики вкрай занепокоєні перебігом захворювання, котревін викликає. Фахівці надають поради, як не стати жертвою вірусу, вчинивши помилки через елементарне незнання про нього.

На своєму Telegram-каналі лікар Тарас Жиравецький застеріг українців від легковажного ставлення до штаму “Дельта”, котрий викликає значного важкий перебіг недуги, ніж минулорічний варіант вірусу.

“Дуже важливо зараз усім тим хто ще не хворів ковідом зрозуміти, що зараз він протікає значно важче ніж рік тому, а ігнорування симптомів може привести вас до реанімації.

Усіх прошу вчасно робити тест на ковід, що його вчасно підтвердити, а далі контролювати свій стан у лікаря. Дуже важливим є аналіз на ЦРП або ЦРБ – це синоніми. ц-реактивний протеїн (білок).

Якщо цей показник вище 50 одиниць вам краще таки радитись з сімейним лікарем про госпіталізацію, бо це часто початок цитокінового шторму, який пізніше при ЦРП 150-200 одиниць дуже важко лікувати в стаціонарі!

На жаль, були випадки цитокінового шторму і у вакцинованих двома дозами вакцини пацієнтів (таких було менше звичайно), тому будьте відповідповідальні і не сподівайтесь на фарт і нагадую, що імунітет після вакцинації виробляється тільки через 10-14 днів після другої дози вакцини – це також дуже важливо пам‘ятати.

При хворобі зберігайте спокій та холодний розум, не панікуйте і тоді все буде добре.

І найважливіше вірте у те що ви переможете хворобу та не здавайтесь, боріться за власне життя до останнього, а мої колеги медики вам в цьому завжди допоможуть!”,- ідеться у повідомленні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *