Кремлівська верхівка в шoцi – 15 хв тому в НAТ0 заявили, що у разі втoргнeння Росії до України ..

Професор Інституту стратегічних досліджень Військового коледжу армії США Джон Денні не сумнівається, що як тільки Росія введе війська на територію України, НАТО перекине війська швидкого реагування до Польщі, Румунії та країн Балтії. Така позиція з боку НАТО зміцнить безпеку на Сході та заспокоїть місцеве населення, повідомляє видання Defense News.

Експерт упевнений, що НАТО залучить до цієї операції спецвійська у складі 5 тисяч осіб. На підготовку та перекидання буде витрачено максимум 48 годин. Захід має швидко реагувати на вторгнення Росії в Україну, задіявши дипломатичний, економічний і військовий напрями.

Головне – перекрити доступ Москви до міжнародних фінансів, збити цінову політику на нафту, щоб країни світу відмовилися від російських енергоресурсів, і надати Україні новітнє озброєння. Денні наголосив, що НАТО неохоче використовує війська швидкого реагування. У 2004 році їх використали в Афінах під час проведення ОІ та в Афганістані під час виборів. У 2005 році їх використали під час стихійних лих у США та Пакистані.

Експерт здивований, чому їх не використали у 2014 році, коли Росія анексувала Крим й окупувала Донбас. Раніше ми повідомляли, що Олексій Резников заявив про готовність 200 тисяч резервістів влитися до лав ЗСУ у разі вторгнення Росії до України у 2022 році.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *