Ось все і спливло! Шмигаль зізнався хто з пенсiонерів не отримає кoвiдну тисячу 3еленського

Не всі пенсіонери зможуть отримати тисячу гривень за вaкцuнацію, оскільки ця програма розрахована насамперед для підтримки бізнесу коштом вакцuнованих громадян. Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» в суботу, 20 листопада, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, програма, яка триватиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року, спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема, індустрії кіно, театрів, музеїв, спортивних центрів, авіа та залізних перевезень.

Шмигаль зазначив, що вакцuновані двома дозами зможуть сформувати у «Дії» віртуальну картку для оплати послуг за зазначеними напрямками.

На запитання «Радіо свобода» що робити пенсіонерам без додатка «Дія», Шмигаль визнав, що ймовірно не всі пенсіонери зможуть скористатися тисячею, оскільки в селах та містечках немає інфраструктури — тобто креативної індустрії та музеїв, де можна було б витратити гроші за вакцuнацію. Проте Шмигаль сказав, що для підтримки пенсіонерів в країні діють інші програми, однак вони в жодному разі не стосуються вакцuнації.

«Ми виплачуємо 500 грн категорії 80+, 400 грн – 75+. Відповідно, буде цього року (для вікової категорії – ред.) 70+, це 300 грн і далі наступні роки відповідно для 65 та 60 років. Плюс є індексація пенсій. А ця програма (1000 грн після повного курсу вакцuнації – ред.) спрямована на підтримку постраждалих індустрій, але вона мотивує людей вакцuнуватися та користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядковувати відносини громадян і держави та спрощувати їх», – сказав прем’єр.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *