59 хвилин тому! Федишин потрапила в ДТП: в о зірки в’їхала вантажівка: Шанувальники в сль0зах (фото і відео)

Співачка Ірина Федишин знову потрапила в ДТП, але в порівнянні з минулою аварією два роки тому, при нинішньому інциденті артистка не була за кермом авто. Так, цього разу в припарковану машину зірки в’їхала вантажівка, коли сама вона перебувала в Палаці “Україна”, готуючись до концерту.
Про це Федишин розповіла у своєму Instagram в stories. 34-річна артистка після репетиції вийшла на вулицю до авто, і там її чекав неприємний сюрприз – водій вантажівки, здаючи назад, вдарив Porsche Ірини, пошкодивши бампер і капот. “Ми припаркували машину, виходимо, а тут хтось у нас в’їхав.

Ось так машина здавала задом і не бачила, що ми тут стоїмо….

Ну скажіть, як можна так давати задню, не дивитися в дзеркало і не бачити, що ми тут стоїмо. Пів машини видно”, – описала ситуацію обурена Федишин. Після цього співачка звернулася в поліцію, і вартових правопорядку довелося чекати 80 хвилин!

Щоб визволити машину, чоловік артистки злегка спустив повітря в колесах, після чого Porsche, що “присів”, таки зміг від’їхати. Відео про цю аварію можна подивитися  за цим посиланням.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *