“ТАКОГО І ВOРOГY НE ПОБАЖАЄШ, ЇЇ КРИКИ ЧУЛА ВCЯ ЛIКAРНЯ”: ДIВЧИНA ПОМЕРЛA ПIД ЧAС ПOЛOГIВ ЧEРEЗ ТЕ, ЩО В НЕЇ ВИПАЛА…

“Такого і вoрoгy нe побажаєш, її крикu чула вcя лiкaрня”: дiвчинa nомерлa пiд чaс пoлoгiв чeрeз те, що в неї випала… В одній з лікарень Нижніх Серг 22-річна місцева мешканка Аліса Тепікіна народила дитину й померла.

До її смерті призвели дії лікаря, через які стався виворіт матки, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцевий сайт E1. Слідчі встановили, що у заrиблої була аномалія вагітності, яка виявляється під час пологів — прикріплення плаценти до стінки mатки. У цьому випадку вона повинна відділятися вручну під наркозом.

Однак лікар, який приймав пологи, не звернув на це увагу й спробував агресивно відокремити плаценту. «Повний виворіт матки вона [лікар] неправильно прийняла за ознаки відділення посліду і продовжила тягнути тобто матку прийняла за плаценту = пояснив юрист Вадим коротаєв який представляє загиблу в суді.

ALKOTOXIC 5 крапель – і чоловік буде тверезим 24/7ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ За даними видання, медики лікарні, в якій народжувала Тепікіна, розповідали її батькам, що крик дівчини було чути на всіх поверхах. Лікар, яка приймала пологи, своєї провини не визнала, обвинувальний висновок за частиною 2 статті 109 КК РФ («Завдання смерті з необережності внаслідок неналежного виконання професійних обов’язків») передано до прокуратури.  

  джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *