“ТАКОГО ГРАДУ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ”: В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕГОДА ПОТРОЩИЛА АВТОМОБІЛІ ТА ЗНИЩИЛА УРОЖАЙ

Поширити Місцеві жителі підраховують збитки через потужну негоду. Миколаївщину після аномальної спеки накрив град, якого тут давно не бачили – завбільшки з куряче яйце. Він побив тисячі автівок. Світлини та відео жителі області викладали в Мережу. Це відео зняли жителі Южноукраїнська. Сильна злива із градом завбільшки з куряче яйце накрили місто напередодні. Сергій Пелюх градини сховав у морозилку.

“Оце той град, який був вчора. Я його назбирав. Здам його в лабораторії, перевірю, хімічній аналіз зроблю”, – каже житель Южноукраїнська Сергій Пелюх. Ще до початку негоди чоловік встиг усе прибрати з подвір’я, аби не побило.

“У моєму житті я не бачив такого, щоб така аномальна спека не супроводжувалась градом. Я машину в гараж загнав, боявся, що поб’є”, – каже житель Южноукраїнська Сергій Пелюх. Утім більшість городян сховати автівки не встигли. Олександр на хвилинку зайшов у магазин, машину залишив на стоянці і якраз почався град. Тепер рахує збитки. Геть побита і новенька автівка пана Богдана.

Стояла під будинком у дворі. “Град був дуже сильний, розміром з тенісні м’ячики. Але авто застраховане, тому я не хвилювався. Добре, що скло ціле”, – каже Богдан Деркач. Град падав якихось 10 хвилин, а постраждалих водіїв тисячі, кажуть у страховій компанії. “Сьогодні телефон розривався від дзвінків. Багато людей зверталось саме через град”, – каже директорка страхової компанії Тетяна Шмидько. Втім у більшості- оформлена звичайна автоцивілка. Збитки від граду вона не покриває. Лише каско. В машини пані Світлани повного страхування нема. Рахує, у скільки обійдеться ремонт. “Там на капоті 4 удари. Чи ржавітимуть ті місця, де був удар, сказати не можу”, – каже Світлана. Читайте також  Всіх заллє.

Розкрита причина екстремальних ливнів по всій планеті Відновити побите градом авто Олександра обійдеться до 8 тисяч. “Від 100 до 500 за вмятину в залежності від місця, де вона розташована”, – каже житель Южноукраїнська Олександр Шмидько Не менше збитків від граду зазнав і врожай. У людей град побив городину.

Гілки та листя теж побиті градом. Найбільше, кажуть селяни, постраждали кабаки, томати та виноград. “Такого граду за все життя ще не бачила”, – каже місцева. За прогнозом в Южноукраїнську завтра знов грози. Тож містяни терміново шукають навіси, куди заховати свої авто. KETOFAST Що треба робити щоранку, щоб худнути на 1 кг за добу?

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *