Ірма Вітовська-Ванца: “Зрада, це коли наші хлопці, дівчата, гuнуть під кулями, а Ти ходиш слухати “звьозд московських, що не бачать війни і підтримують знищення твоєї країни”

Зрада, це коли наші хлопці, дівчата, гинуть під кулями, а Ти ходиш слухати “звьозд московських, що не бачать війни і підтримують знищення твоєї країни”.

Я розумію, якби українці прийшли на виступ Лії Ахеджакової, що пішла проти системи і підтримує Україну.. Маленька жіночка проти великого і мертвого монстра… Або ще з одиниці росіян, у яких є гідність і сміливість…

Але бігти і веселитися під звуки тих, у кого гроші і власне рабство заткнули пельку і замкнули совість – Зрада! Зрада на крові власного народу та приречення особистого кармічного звіту.. І він, на жаль не має терміну… Це можуть отримати діти, онуки.. Ніхто не думає.. А потім.. Ой, за що., як? .. За це! Переступивший через кров родинну, сам кровити буде…Так влаштоване буття! Бо є діти і батькі – свідки вашого збочення.. і зрештою ми -ті, хто все “мотає на плівку” З цього виростає образа, що виростає до прокляття.. Такого справедливого, що запускає той механізм, волаючий про справедливість..

Мабуть правда, що поки в твою хату не прилетить – не дійде..

Відсутність гідності… Тому нас не поважають в світі.. Бо безхребетні плазуни в масі своїй..

” Німці кажуть :ви моголи
-монголи, монголи…..”

Плюнуть та й годі..

Обіймаю кожного, хто має гідність і “лупає ту скалу”. І респект кожному, хто навертається! Це ніколи не пізно!

Додам фото на нашого прапору

Ірма Вітовська-Ванца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *