У Франківську та області 22-23 липня Укргідрометцентр спрогнозував можливі потопи: води на півтора метри

Стало відомо про те, що в Івано-Франківській області може сильно піднятися вода. Рятувальники попередили місцевих жителів про небезпечні гідрологічні явища.

Про це стало відомо завдяки попередженню від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у соціальній мережі Facebook.

За даними Укргідрометцентру, 21-22 липня на р.Ворона біля м. Тисмениця (Івано-Франківська обл.) очікується продовження підвищення рівня води на 0,8 – 1,3 м над рівнями на 08 год. 21 липня, можливий вихід на заплаву.

Варто відзначити, що через сильні зливи, на українських річках сильно піднімається вода, і подібна ситуація спостерігається не тільки в Івано-Франківській області, а й інших сусідніх регіонах.

Наприклад, у межах Львівської області води підніметься на 0,5 – 1,5 м.у річках Стрв’яж і Свічка підніметься на 1,5 – 2,5 м, а це вже жовтий рівень небезпеки.

У межах Тернопільської, Хмельницької та Вінницької областей – на 0,5-1,5 м, місцями затоплення заплав, с/г угідь (і рівень небезпеки – жовтий).

потоп
потоп

Рятувальники також відзначають, що в місцях, де в останні дні рясна кількість опадів, може сформуватися значний стік з потопленням знижених ділянок в гірських районах. Існує загроза сходу селевих потоків і зсувів, що є II рівнем небезпеки – Помаранчевий.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *