Почнеться вже за годину і триватиме до кінця тижня: Україну накриють потужні зливи зі шквалами і градом..

Україна 21-го липня буде однією з найдощовитіших та найсвіжіших країн Європи. Грозові дощі, часом сильні зливи, град та шквали охоплять значну частину нашої території. Карта 1.Лише крайній південь та Волинь ухиляться від серйозної негоди.

Тому вже сьогодні плануйте завтрашній день, подбайте про захист здоров’я від стрибків атмосферного тиску, не легковажте атмосферними процесами – захистіть себе та своє майно, враховуючи прогноз погоди.І якщо минулий дощ пройшов у вас рясно, тихо та із словами “тю, а казали…”, то це зовсім не означає, що наступного разу, тобто, завтра, буде так само.

Зараз час для класичних синоптичних термінів, які часто розумники використовують для мемів та насмішок – “місцями”, “в окремих районах”, “подекуди”Якраз так і буде – місцями може вальнути така несмішна злива, що затопить серйозно, а на сусідній вулиці знову звучатиме “тю, а казали…”.

Україну охопить потужними зливами, шквалами і градом: де буде найгірше

Температура повітря на Заході, Півночі, у більшості центральних областей України становитиме +22+27 градусів.Навіть на Одещині та Миколаївщині вже почне мінятися повітря у бік свіжішого.Проте спека ще затримається завтра на Сході, Дніпропетровщині, Херсонщині, в Криму та південному сході,+30+34 градуси. Карта 2.22-го липня спека впаде й там, нарешті)Кияни!

Завтра знову поливатиме дощами та гримітимуть грози. Можливі шквали та град. Температура повітря знизиться до +20 градусів. Тобто, буде мокро, вітряно і свіжувато.Сильні зливи та шквали, ймовірно, можуть спровокувати небезпечні наслідки, подумайте, як і на чому краще їхати у справах.

Вже сьогодні подбайте про безпечну парковку для вашого автомобіля, якщо підете вранці з дому, закрийте вікна, щоб не було протягів, не знаю, чи зробить “погоду” парасоля при сильній зливі, яка очікується, проте – візьміть. Словом, стежимо разом за розвитком цікавої, але непростої синоптичної ситуації.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *