Обірвалося життя знаменитої актриси, фільми з нею полюбилися багатьом: “Непоправна втрата”

Актриса запам’яталася глядачам ролями в драматичних картинах

Величезних величин австралійська зірка-актриса театру, кіно, ТБ і радіоведуча – Мері Уорд померла на 107-му році життя в Мельбурні вранці 19 липня. Рідні артистки розповіли, що вона “відійшла мирно”.

Про це повідомив у понеділок телеканал ABC.

Мері Уорд народилася 6 березня 1915 року в Фрамантлі, Західна Австралія. Навчалася в Англії. На батьківщину повернулася перед Другою світовою, ставши однією з перших жінок-дикторів, паралельно з’являючись в Англії в театральних постановках.

Актриса дебютувала на екранах в 1949 році, знялася в 20 телесеріалах і шести фільмах. Фільми з нею полюбилися багатьом. З 50-х почала регулярно з’являтися на ТБ, далі зарекомендувавши себе ролями літніх осіб в “мильних операх”. Найвідомішими серіалами з її участю стали “Ув’язнений”, “Сини і доньки”, “Сусіди”.

У мережі Twitter шанувальникам важко прийняти звістку про актрису, вони писали слова співчуття рідним Уорд: “Дуже сумно це чути”, “Благослови її”, “Ух ти. Яка легенда. Хай буде вона з миром вічно”, “Непоправна втрата. Так сумно… але яке повноцінне життя”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *