На Україну настуnають шторми і торнадо: накриють аномалії. Де буде найгірше

Українців знову попередили про зміну погода в Україні.

Так, цього року погода підносить українцям справжні сюрпризи. Цього разу синоптики попередили про те, що погода знову різко змінитися. Сильна спека і задуха змінитися дощами і сильним вітром. У найближчі дні наша країна стане однією з найбільш дощових і свіжих в Європі.

За словами Наталки Діденко, завтра лише крайній південь та Волинь ухиляться від серйозної негоди.

Синоптик розповіла про те, що літні дощі відрізняються своєю н6епредсказуцемостью. Тому що дуже складно уявити, де він пронесеться з усією своєю силою, а де просто покапает і брязкає гроза. Але в будь-якому випадку загальну картину завжди можна уявити.

Тому на сторожі треба в середу бути скрізь, де є ймовірність злив, шквалів і граду.

“Місцями може вальнути така несмішна злива, що затопить серйозно, а на сусідній вулиці знову звучатиме “тю, а говорили…”- додала Діденко.

Температура повітря на заході, півночі, в більшості центральних областей України складе +22+27 градусів. Посвіжіє з завтрашнього дня і в Миколаївській та Одеській областях.

Але 21 липня все ще досить жарко буде в східних регіонах. Але вже з 22 числа і туди добереться прохолода.

21 липня в Києві погода буде максимально небезпечною. Температура повітря буде на рівні + 20 градусів тепла. Також очікуються сильні дощі та грози. Не обійдеться і без сильного вітру.

Таким чином, найближчими днями погода в Україні знову різко зміниться. Але вже сильна спека змінитися сильними дощами. Тому українцям перед виходом на вулицю не варто забувати про парасольку. Адже без нього є великі шанси промокнути.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *