«Власний салон, неймовірні ціни і скандальне пророкування про Порошенка»: Що відомо про двічі переможницю «Битви екстрасенсів» Олену Курилову

Переможниця двох сезонів «Битви екстрасенсів», а тепер і член журі цього телевізійного шоу останнім часом стала все частіше і частіше з’являтися на екранах українського телебачення. Як склалося життя жінки після перемоги в проекті, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Навколо цього персонажа ходять різні чутки, хтось дійсно вірить в дар жінки, хтось називає проектом «СТБ», але так чи інакше вона вміє звернути на себе увагу. Не дивлячись, на таку популярність, часті появи на телебаченні, навіть власний салон екстрасенсорки, про життя Олени майже нічого не відомо. Нашій редакції вдалося з’ясувати, що Курилова народилася в Бердянську, Запорізької області. Там закінчила 11 школу. Нічим видатним дівчинка не відрізнялася, вчилася вона, за словами викладачів дуже неохоче. Мама Олени виявилася заступником головлікаря «Дитячої лікарні та пологові будинки».

Після закінчення школи вона вирішує піти по стопах мами, хоч і трохи в іншому напрямку, дівчина закінчує Запорізький медінститут, але не на педіатра, а на фармацевта. Ще до того, як Олена стала відома всій Україні, вона вже за допомогою мами відкрила дві аптеки в місті Круп’янськ. До кастингу 6-го сезону, про свої здібності дівчина чомусь мовчала. Пізніше в інтерв’ю вона заявляла, що надавала допомогу тільки найближчим, і не хотіла займатися цим серйозно: “Я надавала допомогу тільки коханим і близьким людям”.

У 2014 році вона все-таки приходить на кастинг вже 6-го сезону, з успіхом потрапляє в проект і стає майже єдиною фавориткою. Олена заявляла, що переконав прийти на проект її чоловік Сергій. Тільки з нею на передачу він не пішов, жінка на кастингу з’явилася сама.

З перших серій жінка заявляла, що вона ясновидиця в четвертому поколінні. Свій дар отримала від прадіда, який був цілителем і ясновидцем. Зрозуміла Олена, що володіє даром в шість років в дитячому саду, коли вона почала відчувати небезпеку для близьких людей.

Після перемоги на шоу, її беруть головним екстрасенсом в інший проект під назвою «Слідство вели екстрасенси», де вона, співпрацюючи з працівниками міліції, намагається розкрити складні злочини. Обговорювати саму передачу ми не станемо, зазначивши лише, що репутацію вона собі придбала скандальну. Багато учасників зізнавалися, що екстрасенси абсолютно не допомагали, а часто навіть вели себе по-хамськи, коли розуміли, що щось сказали не так.

Але мабуть Олені такої слави не вистачало і вона приходить на 8 сезон «Битви», знову доходячи до фіналу і забираючи кубок кращого екстрасенса. Тоді, журналіст Сергій Пахоменко, проводив власне розслідування, і дізнався, що Олена – кума головнго сценариста проекту. А все шоу, за словами Сергія, було необхідно для підняття «ціни» цих екстрасенсів. Адже після закінчення проекту майже всі фіналісти влаштовувалися працювати в одне і теж ТОВ «Ніка-інфо». Не стала винятком і Олена.

Після цього в Україні офіційно реєструється товарний знак – Олена Курилова. У неї з’явився власний сайт, сторінки в соціальних мережах, де вказані телефони секретаря жінки, який запише вас на прийом. Але ось тільки умови записи цікаві. Потрапити на прийом безкоштовно ви не зможете ні в якому разі, а ось чи візьметься екстрасенс вам допомагати – вирішувати буде тільки вона і вже після того, як ви приїдете з грошима.

Варто сказати, Курилова відразу відмовляється лікувати онкохворих або людей, яким потрібні хірургічні операції. Записатися на прийом теж не так просто, вільних місць дуже мало, треба очікувати мінімум пару місяців, а частіше приблизно пів року. Вартість складає від 200 до 500 євро на годину, в залежності від «складності роботи». Крім цього Олена стала гостем частих передач на телебаченні, де вона дає поради або робить передбачення, а також одним з членів журі «Битви екстрасенсів».

Жінка навіть пророкувала для Порошенка і Тимошенко, не кажучи вже про зірок шоу-бізнесу, фотографії з якими не дивлячись на її «дуже щільний графік», з’являються на сторінці Олени майже кожен день. До речі Петру Олексійовичу вона напророкувала в’язницю ну або як мінімум вигнання, адже на ньому лежить родове прокляття. А наступним главою держави вона побачила жінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *