Вдарить з потрійною силою: після nекла в Україну йдуть злuви, могутніші, ніж в Європі, названі дати

Практично по всій території України, крім Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, сьогодні, в середу, 21 липня, очікується значне погіршення погодних умов. І по всій країні температура повітря знизиться, буде вітряно та дощитиме. Причому, кількість опадів, що випадуть в регіонах, може досягти до 60 мм, що в три рази перевищує звичайну норму. Про це у Фейсбуці попередив керівник ТОВ “Авіаційна компанія” Одеса “” Вадим Громов.

За його словами, стихія розгуляється вночі 21 липня і опади ослабнуть на території нашої країни лише ближче до ночі, в четвер, 22 липня.

Зміна погоди відбудеться через взаємодію двох метеосистем у східній частині Європи, пояснив експерт, додавши, що грозові шквальні зливи пройдуть у Вінницькій, Житомирській, Київській, Полтавській, Чернівецькій, Черкаській, Харківській та Хмельницькій областях.

Сильні дощі можуть спровокувати повені. У той же час, у гірських районах можуть зійти селеві потоки, а в низовинах річки можуть вийти з берегів.“Вищевказана стихія буде дуже сильною і рідкісною за своїм енергетичним потенціалом, де протягом більше доби своєї дії над територією України, може внести дестабілізацію, як в автомобільну, так і в авіаційну транспортну логістику”, – зробив заяву Вадим Громов.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *