До Землі наблизиться астероїд розміром з хмарочос: в NASA назвали дату, “зустріч відбудеться скоро”

Зазначений астероїд астрономи відкрили ще в 2010 році

Вже в серпні цього року на зближення з Землею піде потенційно небезпечний астероїд. Йдеться про об’єкт під позначенням 2016 AJ193, на що вказали фахівці агентства NASA, пише ресурс Іп-space.

Його розміри становлять близько 1,37 км. небесне тіло відноситься до групи Аполлонів, а на повний оборот навколо Сонця йому потрібно трохи більше 2150 днів. За своїми габаритами 2016 AJ193 більше хмарочоса Бурдж-Халіфа, розташованого в Дубаї.

2016 AJ193 пролетить повз нашу планету на відстані близько 3,43 мільйона кілометрів зі швидкістю 26 кілометрів в секунду. На мінімальну відстань до Землі підійде 21 серпня о 18:10 за київським часом.

А наступна зустріч астероїда і нашої планети відбудеться не скоро 19 серпня 2080 року. Тоді він віддалиться від планети, і промчить на відстані приблизно 7 мільйонів кілометрів.

літо, весна, люди, погода

Небесне тіло визнано вченими потенційно небезпечним. За такими об’єктами ретельно стежать, щоб попередити будь-яку потенційну загрозу, так як їх траєкторія з кожним наближенням до планети змінюється.Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *