Українець: Пацан заробляє бабло!! Ця малороська б^я*ь у вишиванці хоче, щоб її хoхлячу срaку насадuлu на пaлю

Юліан Малярчук

Ця малороська блядь #Орест_Саламаха хоче, щоб її хохлячу сраку насадили на палю.

Слуги Зеленського подали одразу 4 русифікаторських поправки до законопроєкту 5551-2. Абсолютно незаконних, бо регламент ВР забороняє поправки, що не стосуються теми законопроєкту (в даному разі – фінансування пам’яток культурної спадщини).

Поправку 13 вніс особисто голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко. Вона передбачає повне виведення телебачення з-під дії закону про мову і фактично дозволяє демонстрацію фільмів, а також виборчої агітації і реклами російською.
Поправку 14 аналогічного змісту подав «слуга»-мажоритарник з Львівської (!) області Орест Саламаха.
Поправка 16, внесена ще одним «слугою» Андрієм Клочком, звільняє купу кадрів, призначених нинішньою владою, від обов’язку складати іспит на рівень володіння українською мовою.

І, нарешті, поправка 17 Максима Бужанського передбачає зміни до закону про мову і всіх освітніх законів. Головний зміст цієї поправки – російська мова стає мовою освітнього процесу нарівні з українською. А будь-які покарання для порушників закону про мову – скасовуються.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Marina Zobnina пацан заробляе бабло. наш бувший сусд, до того, як почав грати дочку свого шефа на будвельний фірмі, проживав 3 мамою на стрийський, ΠΟΤΙΜ переёхав тупе, мало освдченне, амбцйне. чувак вдало ожинився, тесть пропхав y депутати- тепер цей йолоп << пише закони>>. 1 год подобаеться відповисти 9»
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *