Нам підвищили пенсію. Скільки отримають українці. Таблиця

Починаючи з 1 липня 2021 року ПФУ провів перерахунки розміру пенсійний виплат.

Підпишись на Hyser.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

Повідомляється, що підвищені пенсії отримали понад 5 мільйонів осіб, пише “РБК-Україна“.

Так, з 1 липня поточного року особи, які втратили працездатність, отримуватимуть 1854 гривні. Про це йдеться в законі Про державний бюджет. Зазначимо, що раніше вони отримували 1769 гривень.

У повідомленні йдеться про те, що “розрахунок пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму проведено близько 9,13 млн осіб, розмір пенсій збільшено 5,42 млн осіб, середній розмір їх підвищення – 49,35 грн”.

Також перерахували і страхову пенсію, яка була призначена в 2019-2020 роках, так як за цей час вона підвищувалася. Встановлено доплату в розмірі до 100 гривень у межах максимального розміру пенсії.

Страхову пенсію перерахували 203,2 тисячам осіб. У середньому до існуючої виплати додали 75,68 гривень.

Нагадаємо, що 10 червня в Україні набув чинності важливий закон, який стосується змін щодо обліку трудової діяльності громадян. Зокрема, скасовуються паперові трудові книжки українських громадян.

Голова Пенсійного фонду України Євген Капінус пояснив у чому перевага подібного нововведення. За його словами після скасування паперових трудових пенсію українцям назвуть автоматично. Тобто громадянам не доведеться особисто звертатися до ПФУ.

Електронна трудова книжка буде надіслана на свій паперовий аналог і міститиме ті самі дані.

Українець моеет в будь-який час пострілити її, зайд на портал електронних послуг Пенсійного фонду України (pfu.gov.ua) у своєму Особистому кабінеті. Якщо у нього виникнуть будь-які питання, то він може зателефонувати на “гарячу” телефонну лінію ПФУ: 0800503753, 044281 08 70, 044 281 08 71.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *