Шанувальники не можуть змuритися…«Співачка МакSuм nомре »: Антон Красовський зробuв шоkуючу заяву з ймовlрнlстю у 98%

Публіка засудила журналіста за жорстоке висловлювання. Не тільки медики, а й експерти в інших областях будують прогнози з приводу майбутнього співачки МакSим.

Майже два тижні Марина Абросимова знаходиться в лікарні в штучній комі, і за новинами про артистку стежить вся країна. Виконавиця хіта «Вітром стати» навіть присвятили випуск програми «Андрій Малахов. Прямий ефір» на телеканалі «Росія 1», де історію МакSим обговорили поряд з питаннями, пов’язаними з вакцинацією. Перед телеглядачами виступив знаменитий теле-лікар Олександр М’ясников, а потім слово взяв журналіст Антон Красовський, який зробив жорстоку заяву.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що знаменитість перевели з апарату ШВЛ на ЕКМО — особливу систему насичення легенів киснем для пацієнтів, які перебувають на важкій стадії хвороби. Цю новину і вирішив прокоментувати журналіст. «Ось у вас програма називається «Співачка МакSим: між життям і смертю».

Але давайте будемо чесні: я прочитав, що МакSим вже підключена до апарату ЕКМО. А виживаність після апарату ЕКМО становить близько 2%. Тобто з ймовірністю в 98% співачка МакSим помре», — зазначив Красовський в студії шоу. журналіст Антон Красовський Зрозуміло, заяви журналіста шокували громадськість, і в студії гості передачі відзначили, що у Красовського немає медичної освіти, що дозволяє робити подібні висновки. Пізніше Красовський повторив цю теорію в ефірі власного шоу «Антоніми» на YouTube.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *