Наша Іринка пішла на небо”: Зупинилося серце 10 -річної українки за якою спостерігала і рятувала вся країна – в неї була рідкісна хвороба

У Вінниці 30 червня померла Ірина Химич, з діагностованою рідкісною недугою прогерією, тобто передчасним старінням, котра організувала у Києві виставку для збирання коштів на своє одужання. Дівчинці було 10 років.  

Про це написала її мама Діна Химич у Facebook.

За інформацією матері дівчинки, ще на початку червня Іринка проходила обстеження лікарів через проблеми з очима, спричинені хворобою. Лікарі підтвердили, що в Іринки 100% зір, але присутня аномалія з судинами через прогерію.

“Ірочка померла. Вчора зупинилося її сердечко. Вибач сонечко, що не змогла цього разу тебе врятувати”, — написала Діна Химич.

Відомо, що життя дівчинки підтримували за допомогою медикаментів. Родина Іринки боролася за її життя, а щоб допомогти рідним, їм активно допомагали волонтери. А у грудні 2019 року у Києві відбулася виставка влaсних кaртин Іринки Химич, у якої декілька років тому лікарі діагностували прогерію. Попри юний вік, організму дівчинки вже понад 60 років.

 

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *