Це справжнє nеkло, люди я вернулась в Україну і мені страwн0 ” – 0льга Сумська зізналася, що стал0ся в nоїзді по д0розі в Київ

Сумська проїхалася в купейному вагоні Укрзалізниці та обурилася умовам, в яких їй довелося опинитися в поїзді.

Актриса Ольга Сумська записала відео з купейного вагона поїзда, повертаючись до Києва після гастролей в Кременчуці. Актриса обурена відсутністю систем кондиціонування в поїздах під час спеки, яка робить подорож дуже важким випробуванням для пасажирів.

Більш того, відсутність води в туалеті, бруд і задуха стали неприємним сюрпризом для актриси, яка описала свої відчуття на сторінці в соціальній мережі facebook.

Кадри публікуються на сторінці в соціальній мережі twitter.

Актриса зазначила, що її подорож до столиці в нічному поїзді в купе тривало 5 годин, при цьому відсутність кондиціонера для неї стало сюрпризом.

“Це справжнє пекло! Днем +40”, – зізналася актриса на відео.

За її словами, перед відправленням поїзд цілий день стояв на сонці і сильно нагрівся, після чого перебування в вагонах стала нестерпним. Зірка розповіла, що була змушена вночі поливати себе водою, щоб знизити температуру тіла і перенести спеку.

Вона звернула увагу, що подібне відбувається в той час, як члени Наглядової ради українських залізниць отримують мільйонні оклади.

 

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *