“Поки я купував, у магазині грала російська попса, жодної української пісні” – Мухарський не розуміє, чому українці захоплюються російською попсою

Телеведучий та шоумен Антін Мухарський переконаний, що використання української мови в Україні повинна регулювати держава. Сподіватися на масову свідомість українців не варто, – запевняє артист.

Про це він розповів у ефірі програми “Студія Захід” на телеканалі “Еспресо”, – повідомляє Тим часом в Україні.

Неприємна пригода трапилася із Мухарським у одному із магазинів на Київщині. Купуючи там продукти, він не почув жодної української пісні. Шоумен був прикро здивований, що весь україномовний персонал магазину слухає російську попсу.

Я зараз живу в селі під Києвом. Три дні тому заїхав у магазин, щоб купити собакам ніжки курячі. Поки я купував, хвилин п’ятнадцять грала в магазині радіостанція – російська попса, шансон. Жодної української пісні я не почув. І це Наддніпрянська Україна. Весь україномовний персонал магазину слухає російську попсу. Держава має на це реагувати. Сподіватися на масову свідомість народу не можна. Тільки закони.. Але з нинішньою владою, думаю, що квоти підуть під ніж, закон про мову будуть переглядати – у найближчі пів року ми побачимо негативні зрушення. Думаю, що буде і мовний Майдан, і податковий Майдан“, – зазначив у інтерв’ю Антін Мухарський. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *