Тридцятидворічній жінці прийшло ось таке СМС-повідомлення про те, що вона виграла позашляховик Volkswagen Tiguan… А далі…

Тридцятидворічній жінці прийшло СМС-повідомлення про те, що вона виграла позашляховик Volkswagen Tiguan

Переконатися в тому, що їй насправді пощастило, жінка перейшла за вказаною інтернет-адресою і знайшла свій номер телефону серед переможців.

Організатори лотереї пояснили жінці, що вона може отримати іномарку або взяти вісімсот тисяч гривень. Оскільки у жінки немає посвідчення водія, тому вирішила зупинитися на грошах.

Представники сайту пояснили жінці, що сума чимала і їй доведеться заплатити 17 тисяч податку та 8 тисяч за швидке оформлення виграшу. Умови влаштували «переможницю» і вона перевела на вказаний рахунок близько 26 тисяч гривень.
До останнього жінка вірила у свою фортуну.

Навіть, спілкуючись з правоохоронцями, у неї була надія, що гроші в будь-яку хвилину надійдуть на картку, бо її родичка колись розповідала про аналогічну лотерею та виграш.

Працівники поліції перевірили номери з яких телефонували потерпілій. Усі вони зареєстровані в Шахтарську — на окупованій території. Проте і це не одразу переконало жінку в тому, що вона стала жертвою шахраїв.

Правоохоронці звертаються до усіх мешканців — досить вірити в оманливі виграші та безкоштовні дороговартісні призи. Усе це — спосіб заробітку шахраїв.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *