Подмухайте на свій велuкuй пaлeць – обіцяємо, eфeкт вaс сuльнo здuву

Пропонуємо вам приховані способи керувати організмом, які можуть неабияк здивувати. Ось кілька з них:

Людський організм – складна і часом дивна система взаємопов’язаних органів. Проблема може з’явитися раптово, буквально на рівному місці, і так само швидко вирішитися.

Є і способи керувати організмом, які можуть щиро здивувати. Ось кілька з них:

Першіння в горлі

У цьому випадку більшість людей роблять полоскання з солі або соди. Однак позбутися від надокучливого першіння можна без ліків, достатньо почухати вухо. Фахівці пояснюють ефект тим, що це призводить до стимуляції вушної раковини і спазму в горлі.

Заспокоїти нерви

Відчуваєте, що нерви на межі? Існує простий спосіб заспокоїтися – вмивання холодною водою.

Вона впливає на нервові рецептори, а також призводить до невеликої затримки дихання. Організм почне виробляти кисень, що призведе до заспокоєння. Також можна випити склянку холодної води.

Стpaх перед уколами

Деякі люди важко переносять уколи, занадто сильно бояться голок і болю, яку ті завдають. Але можна відвернути себе від неприємних відчуттів. Потрібно лише покашляти, перш ніж медсестра зробить укол. Так мозок не помітить хворобливу процедуру. Щоб не налякати медпрацівника, рекомендується попередити його про такий метод позбавлення від стpаху.

Закладений ніс

Щоб позбутися відчуття закладеності, потрібно впертися язиком в піднебіння і натиснути над бровами. Полегшення повинно настати через 20 секунд.

Позбавлення від опiкiв

Обпеклися? Не поспішайте використовувати мазь або лід. Потрібно несильно натиснути на опiк подушечками пальців. Так розпаленa ділянкa шкіри повернеться до природної температури повільніше і безпечніше.

Прибираємо зубний бiль

Цей трюк буде корисний тим, хто стpaждає від чутливості зубної емалі. Щоб позбутися від неї, потрібно покласти лід на тильну сторону руки, як тільки біль почне наростати. А потім перемістити лід на западину між вказівним і великим пальцями. Тут з’єднуються нервові закінчення, що ведуть до обличчя. Прямо звідси в мозок надійде сигнал, що прибирає біль.

Нервозність

Має бути важливий захід, не можете заспокоїтися перед зустріччю, стзфждаєте від нервозності і нав’язливих думок? Щоб заспокоїтися, не варто зловживати ліками. Потрібно лише подути на великий палець руки.

Саме він відповідає за так званий блукаючий нерв, від якого залежить частота серцебиття. Просто дуньте – і тривога тут же зникне.

osoblyva.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *